Regulamin sklepu

Właścicielem marki Glamkids.pl jest firma Markiza.pl sp. z o.o. z siedzibą główną w Wodzisławiu Śl. przy ul. Kubsza 30, NIP: 6472424093.

Kupując w Naszym sklepie akceptujesz warunki gwarancji, reklamacji, zwrotów oraz pozostałe informacje o sprzedającym, produktach i przetwarzaniu danych.  

1. Firma kurierska ma prawo do pozostawienia, po nieudanym kontakcie z klientem, paczki w najbliższym punkcie ParcelShop. Prosimy zatem o podawanie aktualnych numerów kontaktowych, aby uniknąć takich sytuacji podczas Państwa nieobecności w domu.  

2.  Zgłoszenia brakujących części, akcesorii lub niekompletnych towarów należy zgłosić do 7 dni od dnia odebrania paczki z zamówieniem. Po upływie 7 dni zgłoszenia będą rozpatrywane na zasadzie reklamacji.  

3. Cykl produkcyjny jest uzależniony od rodzaju produktu i może ulec wydłużeniu w przypadku braku dostępnych komponentów u dostawcy.  

- rolety materiałowe | tkaniny  | żaluzje pionowe i pasy | żaluzje poziome aluminiowe 25 mm: od 5 do 15 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia i wpłaty,

- żaluzje poziome drewniane | plisy |  żaluzje poziome aluminiowe 50 mm: od 10 do 25 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia i wpłaty, 

- fotorolety i inne dekoracje  z nadrukiem: od 8 do 21 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia, wyboru wersji z wizualizacji i wpłaty,

- wysyłka akcesoriów odbywa się 2-3 razy w tygodniu.  

W przypadku wydłużenia się terminów spowodowanych sytuacjami ekstremalnymi klient zostaje o tym poinformowany telefonicznie lub mailowo.   

4. W przypadku wysłania do nas wiadomości z załącznikiem w celu wykonania dowolnego produktu z nadrukiem własnym (zdjęciem / grafiką / logo) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę Markiza.pl sp. z o.o. przesłanych w załącznikach zdjęć / grafik tylko na potrzeby realizacji Twojego zamówienia. Zdjęcia / grafiki są przechowywane w naszej bazie przez okres 12 miesięcy (tyle ile wynosi okres gwarancji produktów). Po upływie 12 miesięcy zdjęcia / grafiki są trwale usuwane z naszej bazy.